فرما
فرآیند میزان ایرانیان
شركت فرآيند ميزان ايرانيان (فرما) با توجه به تجربيات ارزشمند در زمينه بازرسي ، آزمون و كاليبراسيون به منظور ارائه خدمات فنی  بازرسي  در زمینه های مختلف در سال ۱۳۸۷ تا‏‎سيس گرديده است . ماموریت این شرکت ارائه خدمات بازرسی بر اساس استانداردها و دستورالعمل های بازرسی ملی و  بین المللی و هدف نهایی کاهش ریسک تجارت و بازرگانی مشتریان خود با بهره بردن از روشهای نوین بازرسی و در نهایت جلب رضایت مشتریان می باشد.

این شرکت در راستای اهداف کیفی خود موفق به اخذ گواهی نامه بین المللی ISO 9001:2008, ISO14001:2004, OHSAS 18001:2007, از مرکز اعتبار دهی GSA آمریکا و همچنین موفق به کسب گواهینامه تایید صلاحیت از مرکز ملی تاییدصلاحیت در زمینه بازرسی جایگاه های سوخت گاز طبیعی CNG و خودروهای گازسوز و سایر زمینه های مختلف بازرسی فنی از جمله جوش ، آسانسور، کالا، تایید نوع و خودرو وشهربازی  …می باشد.

شرکت فرما مفتخر است  که با تکیه بر استانداردهای مدون حرفه ای در انجمن های مطرح بازرسی دنیا، استانداردهای کیفیت ملی و بین المللی و روش کار اختصاصی خود و در چهارچوب اصول حرفه ای و اخلاقی و تحت نظارت سازمان ملی استاندارد ایران خدمات متنوع و مشروحه ذیل را در زمینه های مختلف فنی ارائه و به انجام رسانیده است:

اجراي سه پروژه تحقيقاتي در امر كاهش آلودگيهاي هوا و CNG با مشاركت سازمان حفاظت محيط زيست و سازمان بهينه سازي مصرف سوخت كشور.

اجراي دو پروژه پايلوت گازسوز كردن تاكسي هاي تهران ، مشهد و شيراز به تعداد سه هزار و سيصد دستگاه .

گازسوز نمودن بيش از هشتاد هزار دستگاه خودرو.

حضور در صنعت CNG از ابتداي بررسيها و مطالعات اوليه تاكنون.

در دسترس داشتن مشخصات كاملي از خودروهاي گازسوز شده از آغاز تاكنون.

شناخت كامل و كم نظيري از كليه فعل و انفعالهاي مربوط به CNG در ايران و ديگر كشورها.

داشتن قرارداد همكاري با تعدادي از شركتهاي معتبر خارجي در زمينه هاي مختلف صنعت CNG  .

طي نمودن دوره هاي بازرسيهاي مخرب (DT) و غير مخرب (NDT) و اخـذ گواهينامـه هاي مربوطه

شناخت نسبي صنايع موجود در ايران و ارائه خدمات كاليبراسيون بيش از ۵۰ درصد تجهيزات مورد مصرف در صنايع كوچك ، متوسط و بزرگ .

در اختيار داشتن نيروي انساني فرهيخته با تجربيات علمي ارزشمند و كم نظير مهندسي ، سنجش كيفيت و بازرسي در معتبرترين و حساس ترين صنايع ايران .

در اختيار داشتن يـكي از مجهزترين آزمايشگاههاي كاليبراسيون و مجهزترين آزمايشگاههاي CNG داراي استانداردهاي ISO 90001  و ISO 17025 .

ما اعتقاد و باورد داریم  که می توانیم بعنوان یک شرکت بازرسی مستقل  بهترین ،کاملترین و حرفه ای ترین خدمات را به مشتریان ارايه دهیم.

oil-gas-spotlight-banner